Portland kazandı C.J. McCollum Jennifer’ı unutmadı

Portland kazandı C.J. McCollum Jennifer’ı unutmadı

NBA’de iki sezondur galibiyet alamadan play-off’lara veda eden Portland Trail Blazers, şeytanın bacağını bu sezon kırdı. Oklahoma City Thunder’ı 104-99 yenerek C.J. McCollum ile ilk play-off galibiyetini alan Portland Trail Blazers, 2018 yılında Twitter’da fenomen olan Jennifer’ı unutmadı. C.J. McCollum, maçın ardından yapılan basın toplantısında “Jennifer’a bir mesajınız var mı?” sorusuna gülerek “Kendisine minnettarım” diyerek yanıt verdi.

Portland resmi Twitter hesabı da maç sonrası “Bu galibiyet senin için Jennifer” paylaşımında bulundu.

THIS ONE'S FOR YOU, JENNIFER!

— Trail Blazers (@trailblazers)

Oklahoma City Thunder potasına attığı 24 sayıyla galibiyetin mimarlarından olan C.J. McCollum, daha sonra da Twitter hesabından Jennifer ile ilgili bir paylaşımda bulundu. “Seni neredeyse unutuyordum Jennifer… Sen bir efsanesin” yazan C.J. McCollum, takımı ile aldığı ilk galibiyeti Twitter fenomenine hediye etti.

I almost forgot you JENNIFER you a legend

— CJ McCollum (@CJMcCollum)

Hatırlanacağı üzere 2018 yazında DeMarcus Cousins'ın Golden State Warriors‘a gidişi sonrası “Böyle bir şeyi ben asla yapmam. Yetişme tarzım, kişiliğim farklı” şeklindeki yorumunu gündeme getiren bir yayın organını eleştiren CJ McCollum'a Jennifer Williams adlı bir kullanıcının verdiği cevap sosyal medyada çok konuşulmuştu. Jennifer Williams, C.J. McCollum’a “Önce play-off maçı kazan sonra konuş” yazmış, başarılı basketbolcu da takipçisine “Deniyorum Jennifer” diyerek yanıt vermişti.

Bu diyalogdan bir sene sonra alınan play-off galibiyeti, hem Jennifer’ı yeniden hatırlattı hem de C.J. McCollum’u takipçisi karşısında biraz olsun rahatlattı.

Son güncelleme 16:25 | 15 Nisan 2019